Advert
Advert

KENDİ EVİNDE YARI ÇIPLAK YAKALADIĞI EŞİNİN SEVGİLİSİNİ DOĞRADI

Mesaiden sonra evine gelen adam, karısını sevgilisi ile yarı çıplak vaziyette yakaladı. Cinnet getiren genç koca, karısını yaralarken sevgilisini bıçak darbeleri ile öldürdü.

KENDİ EVİNDE YARI ÇIPLAK YAKALADIĞI EŞİNİN SEVGİLİSİNİ DOĞRADI
KENDİ EVİNDE YARI ÇIPLAK YAKALADIĞI EŞİNİN SEVGİLİSİNİ DOĞRADI Admin

Üsküdar'da iş çıkışı evine giden adam, karısını ve sevgilisini çıplak vaziyette yakaladı. Öfkelenen koca, 4 kez bıçakladığı adamı öldürürken karısını da göğsünden yaraladı.

İNSTAGRAM'DAN TANIŞTIĞI ADAMI EVİNE ÇAĞIRDI

Mahir Ardıç ile evli olan B.A., Instagram hesabı üzerinden Mahmut Çütçü ile tanıştı. Genç kadın, kocası işteyken sevgilisini evine çağırdı.

Mahir Ardıç işteyken karısı B.A. ve Mahmut Çütçü evde buluştu. İş yerinden eve dönen Mahir Ardıç'ın zili çalması üzerine paniğe kapılan Mahmut Çütçü evin üst katına çıktı.

KOCA, EŞİNİN YARI ÇIPLAK VE PANİK HALİNDEN ŞÜPHELENDİ

Yarı çıplak kapıyı açan eşinin tedirgin vaziyetlerinden şüphelenen Mahir Ardıç kuşkulanarak çatı katına çıktı. Çatıya çıkıan Mahir Ardıç Mahmut Çütçü ile karşılaştı.

Öfkelenen koca Mahir Ardıç, karısının sevgilisini darp etmeye başlayarak kaçmasına engel oldu. Ardından iş yerinden arkadaşı Çetin Tanrıtanır'ı çağıran koca, birlikte Mahmut Çütçü'yü darp etti.

KARISINI GÖĞSÜNDEN ADAMI DA 4 KEZ BIÇAKLAMIŞ

Çatı katıdan salonun zeminine düşen Mahmut Çütçü'yü 4 kez bıçaklayan koca, karısını da göğsünden bıçaklayarak yaraladı.

BIÇAKLADIĞI ADAM ÖLÜRKEN KARISI YARALANDI

Mahmut Çütçü, aldığı bıçak darbeleri sonucu hayatını kaybederken karısı ise basit tıbbi müdahale ile giderilebilecek şekilde hafif nitelikte yaralandı.

ARKADAŞINA KASTEN YARDIM ETMEKTEN CEZA İSTENDİ

Görülen davada, Çetin Tanrıtanır'a "kasten öldürme suçuna yardım" suçundan 10 yıldan 15 yıla kadar hapis cezası istendi.

KATİL KOCAYA 22 YILA KADAR HAPİS İSTEMİ

İddianamede tutuklu şüpheli Mahir Ardıç için ise "Haksız tahrik altında kasten öldürme" ve "Haksız tahrik altında eşini kasten yaralama" suçlarından 13 yıl 6 aydan 22 yıl 6 aya kadar hapsi istendi.

İddianamenin gönderildiği İstanbul Anadolu 11. Ağır Ceza Mahkemesi, iddianameyi kabul ederek duruşma günü verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ERYARSOY; İzmit'te 6 Sandıkta Ciddi Hatalar Var
ERYARSOY; İzmit'te 6 Sandıkta Ciddi Hatalar Var
YENİ EVLENECEKLERE DEVLETTEN DESTEK
YENİ EVLENECEKLERE DEVLETTEN DESTEK