Advert
Advert

YEŞİM AYDEMİR AKPINAR CHP'DEN ADAY ADAYI OLDU

Nikomedya İnşaat'ın sahibi olan, aynı zamanda CHP'nin uzun zamandır yoğun mesai harcayan üyelerinden Erhan Akpınar'ın eşi Yeşim Aydemir Akpınar 1 Mayıs'ta CHP'den aday adaylığı başvurusu yaptığını açıkladı.

YEŞİM AYDEMİR AKPINAR CHP'DEN ADAY ADAYI OLDU
YEŞİM AYDEMİR AKPINAR CHP'DEN ADAY ADAYI OLDU Admin

Yeşim Aydemir Akpınar, CHP’den milletvekili aday adayı olacak. Kendisi de bir sendika emekçisi olan Akpınar, aday adayı olacağını 1 Mayıs gibi anlamlı bir günde duyurmaktan mutlu olduğunu söyledi

CHP Kocaeli İl Örgütü’nde milletvekili aday adaylık başvuruları 2 Mayıs Çarşamba günü başlayacak. Aday adaylık başvuruları anlamında en fazla ilgi gören partilerden birisi de Cumhuriyet Halk Partisi. İlimizde Cumhuriyet Halk Partisi’nden milletvekili aday adaylığı başvurusu yapacak isimlerden birisi de Yeşim Aydemir Akpınar oldu.

1 MAYIS’TA DUYURDU

Kendisi de 1997 yılından bu yana sendika emekçisi olan, çerve eylemlerine duyarlılığıyla bilinen, DİSK Sosyal-İş Sendikası İşyeri Temsilcisi Akpınar, aday adayı olacağını 1 Mayıs İşçi Bayramı gibi anlamlı bir günde duyurmayı tercih ettiğini söyledi. Aileden Cumhuriyet Halk Partili olan Yeşim Aydemir Akpınar, sendikal çalışmaların yanısıra bazı dernek ve sivil toplum örgütü çalışmalarında da aktif faaliyet gösteren isim olarak biliniyor. Akpınar, 3 Mayıs Perşembe günü saat 16.00’da Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli İl Örgütü’ne giderek resmi aday adaylığı başvurusunu duyuracak.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ERYARSOY; İzmit'te 6 Sandıkta Ciddi Hatalar Var
ERYARSOY; İzmit'te 6 Sandıkta Ciddi Hatalar Var
YENİ EVLENECEKLERE DEVLETTEN DESTEK
YENİ EVLENECEKLERE DEVLETTEN DESTEK