Advert
Advert

İZMİT SANAYİ SİTESİNİN KADERİ DEĞİŞECEK Mİ?

İzmit küçük sanayisinin kalbi, İzmit Körfez Küçük Sanayi Sitesi 8 Mart Cuma Günü Genel Kurul yapacak. 18 Yıllık Başkan Muzaffer Gürfidan ve Yönetimi tekrar aday olacak. Ancak bu defa karşılarında 5 yıldır bu kongreye hazırlanan genç dinamik ve Sanayi Sitesi için idealleri olan bir ekip var. Demal Otogaz firmasının sahibi Kemal Çiçek, projeleri ve vaadleriyle, aylardır kapı kapı dolaşıyor ve destek istiyor. Büyük teveccüh görüyor.

İZMİT SANAYİ SİTESİNİN KADERİ DEĞİŞECEK Mİ?
İZMİT SANAYİ SİTESİNİN KADERİ DEĞİŞECEK Mİ? Admin

İzmit’in kalbi, ticari hayatın en aktif olduğu bölgelerden biri olan İzmit Körfez Küçük Sanayi Sitesi kongre heyecanı yaşayacak.

TARİH YAKLAŞIYOR;

İzmit Körfez Küçük Sanayi Sitesinin kongresi için ilk çağrı, site esnafına 8 Mart Cuma günü yapılacak. Eğer ilk ayakta yeterli çoğunluk sağlanamazsa kongre 15 Mart Cuma günü, çoğunluk aranmaksızın gerçekleştirilecek.

ŞİMDİLİK İKİ ADAY;

Kongrede, İzmit Sanayi Sitesinin 20 yıllık başkanı Muzaffer Gülfidan yeniden başkan adayı olacak. Sanayide artık değişim olması gerektiğini düşünen esnafların adayı ise, DEM-AL firmasının sahibi Kemal Çiçek olacak. Kongre için şimdilik başka bir aday yok. Bakalım İzmit’in kalbi sanayi sitesinde ipi göğüsleyen kim olacak? 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ERYARSOY; İzmit'te 6 Sandıkta Ciddi Hatalar Var
ERYARSOY; İzmit'te 6 Sandıkta Ciddi Hatalar Var
YENİ EVLENECEKLERE DEVLETTEN DESTEK
YENİ EVLENECEKLERE DEVLETTEN DESTEK